Підприємцям Львівщини спростили шлях виходу на зовнішній ринок

Підприємцям Львівщини спростили шлях виходу на зовнішній ринок

Сьогодні, 7 серпня, у Львові презентували Службу супроводу експортера. Відтак, підприємці Львівщини матимуть більше можливостей виходу на зовнішній ринок. 

Про це, під час брифінгу, розповів директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, повідомляє кореспондент Syla.news.

Служба підтримки експортерів супроводжуватиме суб’єктів господарювання, налагодить нові контакти для їх виходу на зовнішні ринки, допоможе регулювати технічні питання та можливі бар’єри. Зокрема, сьогодні під опікою Львівської облдержадміністрації перебуває 45 суб’єктів господарювання, які хочуть експортувати свій продукт за межі України.

“В першу чергу, облдержадміністрація займається торговельними місіями. Тобто організовують надходження товарів до Узбекистану, Молдови, Австрії, Ізраїлю. Таким чином, народжується самостійний сектор просування експорту. Це означає, що підприємець, який хоче вийти на зовнішній ринок, має виїжджати в інші країни і пропонувати свій продукт, зустрічатися з потенційними партнерами і контрагентами. Після цього у нього з’являється можливість підписати важливі економічні контракти і вийти на поставки продукції. Над цим департамент економічної політики працював два роки, і лише цього року отримано перші результати своєї праці”, – розповів директор департаменту економічної політики Львівщини Роман Филипів. 

Також додав, що ще одним напрямком роботи Служби супроводу експортерів є промоція. Це – більше 1600 контрагентів, іноземні торгово-промислові палати, галузеві бізнес-асоціації, бізнес-промисловці, з якими постійно ведеться розмова.

Сьогодні у Службі експортера із 45 суб’єктів 41 висловив своє бажання потрапити на зовнішній ринок і попросив допомоги та підтримки у пошуках контрагентів.

Крім того, 1 вересня Львівська ОДА спільно з Львівською торгово-промисловою палатою планують запустити Школу експортерів.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

Коментувати

318 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up