Ощадбанк запустив сервіс Apple Pay

Ощадбанк запустив сервіс Apple Pay

Один з найбільших українських банків запустив для своїх клієнтів-власників карток Mastercard і Visa сервіс мобільних платежів Apple Pay.

Про це повідомила прес-служба банку.

Повідомляється, що платіжну карту від Ощадбанку в сервіс Apple Pay можна додати через мобільний додаток Ощад 24/7 або Wallet.

Крім того, можна зробити це за допомогою дзвінка у контакт-центр банку, отримавши реквізити цифрової prepaid-картки.

При цьому, при додаванні кредитної або дебетової карти в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах компанії. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифрований і в захищеному режимі зберігається в мікрочіпі пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається за рахунок генерування одноразового динамічного захисту кожного разу.

У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і новіших моделей, а також з Apple Watch. Сервіс дозволяє здійснювати онлайн-покупки в додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бічної кнопки, а також погляду на iPhone X для підтвердження операції через Face ID.

“Завдяки Apple Pay більше немає необхідності вручну заповнювати довгі реєстраційні форми з контактними даними або повторно вказувати дані про доставку та виставлення рахунку. При оплаті покупок у додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, а також на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і новіших моделях”, – йдеться у повідомленні.

Також можна використовувати Apple Pay в браузері Safari на будь-якому пристрої Mac не старших 2012 року випуску з встановленою системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш пізньої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Syla.news

Коментувати

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up