На Львівщині працює вже більше тисячі екcпортерів

В області 1088 виробників експортують свою продукцію закордон. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У товарній структурі експорту переважають деревообробна (44 %), харчова (15 %) та машинобудівна галузь (11 %). Також значна частка експорту – це хімічна галузь (7 %), металообробка (7%), виробництво меблів (6%).

Найбільшими партнерами Львівщини у експорті залишаються країни Європейського Союзу, зокрема Польща (26,8 % від зовнішньоторгівельного обороту), Німеччина (15,3 %), Чехія (4,9 %). Також ключовими країнами для експорту є Китай (5,2 %), Данія (3,9 %), Словаччина (2,2 %), Угорщина (2%), Італія (2,9 %).

Зазначимо, що торік експорт зріс на 24,3 %, а за 5 місяців 2018 року цей показник становить – 24,6 % відповідно до аналогічного періоду попереднього року.

Додамо, що для популяризації експортного потенціалу Львівщини торік департамент економічної політики розробив каталог в межах якого понад 100 суб’єктів господарювання презентували інформацію про свою діяльність, продукцію та товари, які вони виготовляють.

Нагадаємо, 7 серпня, у Львівській ОДА презентують Службу супроводу експортера.

189 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up