Міська влада у 10 разів зменшила штраф власниці вілли Бачевського

Міська влада у 10 разів зменшила штраф власниці вілли Бачевського

Власниці вілли Бачевського у Львові за заміну вікон на пластикові та нищення фасаду зі 170 тис. грн до 17 тис. грн, тобто у 10 разів. Таке рішення було прийняте у вівторок, 7 серпня адміністративною комісією при виконавчому комітеті Львівської міської ради. 

«Штраф 17 тис. грн за роботи по фасаду та за заміну вікон на пластикові за адресою вул. Вітовського, 35а (вілла Бачевських). Представник власника прийшов на засідання комісії та погодився узгодити всі наступні кроки щодо реставрації з Управлінням охорони історичного середовища. За місяць ще раз розглянемо дану справу – якщо буде не дотримано домовленості – санкції міської ради буде збільшено», – пише у своєму Facebook заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Вілла Бачевських знаходиться на вул. Вітовського, 35а у Львові, нею володіє ПП «Кас Консалтинг». За інформацією YouControl, підприємство зареєстроване на вул. Китайській у Львові. Фірма займається управлінням власною та орендованою нерухомістю. Її директором є Сергій Кондратюк, а власницею Юлія Вакуленко.

Вілла збудована у 1926 році. Автором проекту є архітектор Вітольд Якімовський. У 1930-х роках у ній проживав власник лікеро-горілчаної фабрики Стефан Бачевський. Пізніше у цьому будинку розміщувався почесний консулят Австрії, а в часи СРСР – дитячий садок. З 1990-х та до 2014 року в цьому приміщенні був ПАТ «Брокбізнесбанк». З 2017 року у віллі ведуться будівельні роботи.

Нагадаємо, що у липні власниці вілли загрожував штраф у розмірі 170 тис. грн за самовільне перефарбування фасаду у темно-сірий колір та заміну автентичних вікон на пластикові.

Syla.news 

Коментувати

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up