Мін'юст оприлюднив відео стосовно поновлення договору оренди земельної ділянки

Мін’юст оприлюднив відео стосовно поновлення договору оренди земельної ділянки

Міністерство юстиції України разом з онлайн-будинком юстиції в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» на тему «Особливості пролонгації договору оренди земельної ділянки».

Про це повідомила прес-служба Мін’юст.

Повідомляється відеоролику фахівці Мін’юсту дали відповідь на питання:

– коли орендар має повідомити орендодавця про намір скористатися  правом на укладення договору оренди землі на новий строк;

– що робити у разі смерті орендодавця до спливу строку дії договору оренди землі;

– протягом якого строку орендодавець розглядає надісланий орендарем лист-повідомлення з проектом додаткової угоди;

– які документи потрібні для поновлення договору оренди землі.

Також заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова роз’яснила що таке пролонгація договору оренди земельної ділянки.

«Це автоматичне поновлення і продовження строку договору оренди земельної ділянки на тих самих умовах і на такий самий строк, який попередньо був визначений сторонами», – зазначила вона у відеоролику.

У ролику також надали покрокову інструкцію як варто діяти орендарю, якщо власник ділянки планує переукласти договір з новим орендарем на тих самих умовах; як оскаржити такий договір та що робити власнику земельної ділянки, якщо він хоче укласти договір з новим орендарем.

Syla.news

Коментувати

330 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up