Facebook пропонує банкам США поділитися фінансовими данами своїх клієнтів

Facebook пропонує банкам США поділитися фінансовими данами своїх клієнтів

Корпорація Facebook запропонувала банкам США поділитися з нею фінансовою інформацією їх клієнтів. Взамін пропонують в подальшому розширити коло своїх клієнтів за рахунок розробки нових сервісів для користувачів соцмережі на основі платформи Messenger.

Про це йдеться в статті впливової газети The Wall Street Journal.

Зокрема Facebook запитує інформацію про транзакції з картами і сальдо рахунків. Крім того, компанія цікавиться даними про те, де користувачі роблять покупки за допомогою банківських карт.

Подібні запити компанія Facebook за останній рік направила таким банкам, як JPMorgan Chase, Wells Fargo & Co., Citigroup Inc. і USB, пише видання з посиланням на джерела, знайомі з цим процесом.

Таким чином Facebook все більше намагається стати платформою, де люди не лише спілкуються з друзями, але і купують і продають товари.

Зокрема, обговорювалася можливість того, щоб в Messenger відображалася інформація про залишок на поточному рахунку користувача в його банку.

Конфіденційність банківських даних є каменем спотикання в переговорах з Facebook, відзначають джерела. Один з великих банків США відмовився брати участь в цих переговорах саме з цієї причини.

Завдяки додатковій інформації про клієнтів Facebook могла б розробити сервіси, які б змушували користувачів проводити більше часу в додатку Messenger. Це, на думку компанії, дозволило б збільшити активність користувачів, що є ключовим фактором для її успішного розвитку.

Минулого місяця Facebook втратила більше $120 млрд капіталізації за один день після того, як повідомила, що темпи зростання її бізнесу почали сповільнюватися.

За даними джерел, Facebook в переговорах з банками робить упор на те, що не має наміру використовувати фінансові дані користувачів з метою просування реклами або ділитися ними з третіми сторонами.

Банки стикаються зі зростаючим тиском, відчуваючи необхідність укладення партнерств з великими онлайн-платформами, що мають доступ до мільярдів користувачів, пише WSJ. Проте, вони прагнуть утримати користувачів в їх власних додатках для розрахунків, не бажаючи віддавати контроль за цією сферою стороннім платформам.

В останні роки Facebook намагається трансформувати Messenger в платформу для електронної комерції. Партнерство з American Express дозволяє користувачам соцмережі зв’язуватися з представниками компанії, яка є одним з лідерів американського ринку пластикових карт.

Угода з PayPal, укладену в минулому році, дозволяє користувачам Facebook відправляти гроші за допомогою Messenger, угоду з Mastercard дає їм можливість розміщувати онлайн-замовлення в ряді інтернет-магазинів через Messenger з використанням цифрового гаманця Masterpass.

Syla.news 

Коментувати

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up