Де закінчується рівність: кінопоказ та дискусія про права людини

Де закінчується рівність: кінопоказ та дискусія про права людини

Завтра, 8 серпня, відбудеться кінопоказ “Equality Shorts / Рівняйсь! Струнко! Марш!”. Після перегляду короткометражок організатори запрошують доєднатися до публічної дискусії “Де закінчується рівність?”. Початок – о 19:00.

Подія відбудеться у межах  11 Міжнародний фестиваль корткометражних фільмів Wiz-Artщо триватиме з 6 до 12 серпня у Львові. Організатори кінопоказу Equality Shorts та дискусії про права людини – Освітній центр з прав Людини у Львові та Wiz-Art. 

Де закінчується рівність: кінопоказ та дискусія про права людини

“Wiz-Art – це міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, який вже водинадцяте відбувається у Львові. Це буде, власне, серія тематичних короткометражних фільмів. Цього року фестиваль виходить далеко за межі того кінотеатру, де він відбувався зазвичай”, – повідомив один із організаторів заходу Володимир Бєглов.

Напередодні відбувся кінопоказ на площі біля торгового центру ForumLviv. Це були урбаністичні короткометражки.

Читати також:  У Львові "На валах" відбудеться показ фільму "Жива"

Сьогодні, 7 серпня, плануються короткометражки, пов’язані з музикою, в Органному залі під органну імпровізацію.

Завтра, 8 серпня, транслюватимуться короткометражні фільми, пов’язані із рівністю та інклюзією.

“Власне, рівність та інклюзія – це така тема, яка зачіпає абсолютно всі верстви населення, починаючи від дітей з інвалідністю, закінчуючи жінками різних етнічних та соціальних меншин, такими як пенсіонери чи люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Рівність та інклюзія – це є спосіб, завдяки якому суспільство може жити мирно, ефективно і без насильства чи агресії”, – розповів організатор.

Глядачам буде представлено шість-вісім короткометражок. Згодом почнеться публічна дискусія, під час якої підніматимуться питання расизму, людей-інвалдів та дискримінації.

“І у Львові, і в Україні загалом ці теми є зараз дуже актуальними. Ми всі знаємо історію про вбивство ромського чоловіка в ромському таборі вісьмома школярами. Ми знаємо про насильство, яке було в Одесі. Ми знаємо про проблему 71-ої копійки, суть якої полягає в наступному: на посадах, де чоловіки отримують гривню, – жінки заробляють лише 71 копійку. Це дискримінація за гендерною ознакою”, – констатує Володимир Бєглов.

На завершення він додав, що Освітній центр з прав людини у Львові фокусується на проблемах, які є у нашому місті.

Читати також:  ОСББ є найефективнішою моделлю управління будинком - Сергій Солтис (ВІДЕО)

Марта Лазарчук, Syla.news

Коментувати

487 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up