Чат-бот Укрпошти набрав понад 100 тисяч користувачів

Чат-бот Укрпошти набрав понад 100 тисяч користувачів

В Мінінфраструктури повідомили, що понад 100 тисяч клієнтів Укрпошти користуються чат-ботами компанії в трьох найпопулярніших месенджерах – Telegram, Facebook Messenger, Viber. Зокрема, за 10 місяців з моменту запуску, чат-бот у Viber має близько 48 тисяч клієнтів, в Telegram – більше 37 500 тисяч, у Facebook – понад 15 500 тисяч користувачів. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

“Зараз він відправляє в день більше 50 тисяч різних повідомлень та одночасно відстежує 15 тисяч трек-номерів посилок і в режимі реального часу повідомляє користувачів про кожну зміну статусу. Основна функція чат-бота – пошук та відстеження відправлень за трек-номером, повідомлення про зміну статусу посилки. До того ж користувачі можуть давати назви своїм відправленням, що особливо зручно людям, які очікують на декілька посилок одночасно”, – йдеться у повідомленні.

Також користуються популярністю функції пошуку індексу та пошуку відділення. При чому бот вміє шукати відділення з урахуванням поточної геолокації користувача.

Наразі він допомагає розрахувати вартість відправлення, повідомляє про тарифи та навіть стає співрозмовником для користувачів.

А також у чат-бота є власна сторінка у мережі Facebook, на якій він ділиться своїми думками про життя людей та коментує різні новини зі світу роботів та штучного інтелекту.

Syla.news

Коментувати

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up