Вчені з'ясували, що комахи можуть замінити тваринне м'ясо

Вчені з’ясували, що комахи можуть замінити тваринне м’ясо

Американські вчені дослідили, що невелика порція цвіркунів у щоденному раціоні приносить величезну користь організму людини. Вони припускають, що комахи зможуть замінити людині м’ясо.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр. 

Фахівці з університету в Медісоні провели експертизу комах. За даними дослідження, їх “м’ясо” містить високу кількість корисних речовин, які підтримують ріст бактерій, необхідних для функціонування організму.

Також вживання комах в їжу сприяє зменшенню запальних процесів. Не дарма в азіатських країнах понад два мільярди жителів їдять членистоногих. Комахи є джерелом білків і вітамінів різних груп.

Вчені провели експеримент, в якому взяло участь 20 осіб. Половина з них харчувалася звичайними сніданками, а інша – стравами з вмістом невеликої кількості перемелених цвіркунів. Через два тижні респонденти помінялися раціонами. Результати дослідження показали, що в учасників, які їли цвіркунів, поліпшився стан кишечника.

Крім того, в організмі добровольців знизилася кількість шкідливого білка, а вміст корисних речовин швидко зріс.

Syla.news

Коментувати

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up