Українці стали знайомитись у новому християнському додатку

Українці стали знайомитись у новому християнському додатку

Громадська організація “Територія відповідальності” створила мобільний додаток для знайомств Eden, на якому християни з усього світу зможуть знайти собі пару. 

Про це повідомляє MC. Today.

Розробники зазначають, що в додатку християни з усього світу зможуть знайти своїх потенційних хлопця або дівчину. Сервіс має поєднати католиків, православних і всіх християн інших конфесій в одному місці.

“Мільйони християн з усього світу хочуть знайомитися і створювати сім’ї, а інтернет – найзручніший спосіб для цього”, – коментує співавтор додатка Олександр Вовк.

Додаток розробила команда з семи чоловік, які спеціалізуються на маркетингу та дизайні. Робота тривала близько року. За їхніми словами, проект некомерційний і додаток завжди буде залишатися безкоштовним. 

При реєстрації користувачу потрібно вказати стать, зріст, дату народження і місто проживання. А в пошуку обранця можна вказувати вік і геолокацію.

На аватарку можна встановити зображення грудей. Не можна переглядати профілі своєї статі. 

Зараз Eden працює в Україні, Білорусі та США. Але незабаром розробники обіцяють розширити список країн. За місяць додаток завантажили вже 4,5 тис. Разів. Воно є для користувачів Android і iOS .

Syla.news

Коментувати

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up