Суд не задовольнив позов сина Януковича до Нацбанку з вимогою відшкодування коштів

Суд не задовольнив позов сина Януковича до Нацбанку з вимогою відшкодування коштів

Верховний Суд України підтвердив безпідставність позовних вимог Олександра Януковича до Нацбанку щодо відшкодування збитків розміром 1,6 млрд гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Олександр Янукович вважається акціонером Всеукраїнського банку розвитку.

Постанова Верховного Суду від 20 червня 2018 року залишила касаційну скаргу Януковича Олександра Вікторовича без задоволення, а постанову Апеляційного суду Києва від 6 березня 2018 року та рішення Печерського райсуду Києва від 14 листопада 2017 року – без змін.

Нагадаємо, Олександр Янукович у серпні 2017 року звернувся з позовом до Національного банку України з вимогами про відшкодування збитків, у зв’язку з виведенням з ринку Всеукраїнського банку розвитку, акціонером якого він є. За результатами розгляду судової справи, суд не знайшов підстав для задоволення позову.

У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність прийняття Національним банком України постанови “Про віднесення Публічного акціонерного товариства “Всеукраїнський банк розвитку” до категорії неплатоспроможних” від 27 листопада 2014 року.

У зв’язку із санкціями Європейського Союзу до єдиного акціонера Всеукраїнського банку розвитку – Олександра Януковича, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку, Національний банк України 27 листопада 2014 року прийняв рішення про віднесення ВБР до категорії неплатоспроможних, а 21 грудня 2015 року – про його ліквідацію.

Syla.news

Коментувати

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up