Нові можливості Starbucks. Випити кави і розрахуватися криптовалютою

Нові можливості Starbucks. Випити кави і розрахуватися криптовалютою

У кав’ярнях мережі Starbucks можна буде розраховуватися криптовалютою.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на засновника інвестиційної компанії BK Capital Management Брайана Келлі.

Відвідувачі мережі кав’ярень Starbucks зможуть оплачувати товари та послуги за допомогою криптовалюти через спеціальну платформу Bakkt. Розробкою Bakkt займаються спільно Starbucks, ICE, Microsoft, BCG та ряд інших компаній.

Платформа Bakkt використовуватиме Microsoft Cloud, на базі якого буде створено відкриту і регульовану глобальну екосистему для цифрових активів.

Платформа дозволить споживачам зберігати, продавати, купувати і витрачати цифрові активи. Спочатку Bakkt буде використовуватися для торгівлі та конвертації криптовалюти. Таким чином, споживачі зможуть за допомогою Bakkt автоматично обмінювати криптовалюту на американські долари для оплати товарів і послуг у мережі кав’ярень Starbucks.

На думку Брайана Келлі, нововведення Starbucks додасть популярності біткоіну і означатиме, що користувачі зможуть витрачати свої цифрові статки майже в будь-якому місці.

Syla.news

Коментувати

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up