На Львівщині прикордонники затримали п'ятьох нелегалів. Суд вирішує долі правопорушників

На Львівщині прикордонники затримали п’ятьох нелегалів. Суд вирішує долі правопорушників

Вночі, 6 серпня, неподалік від кордону з Польщею, прикордонна служба Львівщини затримала п’ятьох нелегалів з Бангладешу та Азербайджану. 

У коментарі Syla.News повідомили, що порушників виявили співробітники Державної прикордонної служби “Мігрант”. Особи затриманих іноземців встановлено за допомогою запиту до консульських установ країн, з яких вони прибули.

“Прикордонники Львівського загону разом із співробітниками Нацполіції зупинили автомобіль “Тойота” для здійснення перевірки поблизу села Корчівка Львівської області. Окрім водія, який за походженням українець, було затримано п’ять іноземців – четверо з них громадяни Бангладешу, один – з Азербайджану”, – повідомили у прес-службі.  

За словами прикордонної служби, затримані не мали при собі документів. Відомо, що вони прямували до Європейського Союзу.

“Затриманих помістили в окреме приміщення. Зараз триває судовий розгляд справи. Після його закінчення буде вирішуватись, чи підлягають нелегали видворенню з країни, чи ні. Якщо звинувачені особи мають при собі кошти, то їх видворяють за їх гроші. Якщо такої можливості немає, то на вивезення правопорушників виділяють державні кошти, тобто кошти України”, – розповіла Мирослава Мельник, начальник прес-служби Львівського прикордонного загону. 

Затримані нелегали можуть перебувати на території України стільки часу, скільки триватиме судовий розгляд справи. Той триватиме до десяти діб.

У випадку, якщо громадянин іншої країни, який незаконно перетнув кордон, має при собі документи, що засвідчують його особу, у судовій справі немає потреби і перебування таких громадян на території України зводиться до мінімального терміну або ж особу видворяють з країни одразу.

Крім того, видворення може бути як примусове, так і добровільне. Якщо особа, яка незаконно перетнула кордон України, робить це вже неодноразово, то правоохоронні органи застосовують до правопорушників примусове видворення. У випадку, якщо незаконний перетин кордону іноземець здійснює вперше – він, за рішенням суду, має право впродовж місяця добровільно покинути територію України.

“Зазвичай до кожного випадку застосовують різні міри покарання. Проте найчастіше – це штраф, адміністративна відповідальність та видворення.   Штраф може сягати від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів від доходів громадян. Адміністративна відповідальність – арешт строком до 15 діб”, – повідомила Мирослава Мельник. 

За статистикою прес-служби Львівського прикордонного загону, з січня по 6 серпня 2018 року зафіксовано 21 випадок нелегального перетину кордону України іноземцями.

Порівняно із минулим роком, за даними прикордонників, ситуація не змінилась. Така тенденція спостерігається з року в рік.

Наразі до затриманих нелегалів складено протоколи про виявлення ознак правопорушень за статтею 202 та 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up