МЗС обурене візитом Путіна до Криму

МЗС обурене візитом Путіна до Криму

Міністерство закордонних справ України протестує візиту президента Росії Володимира Путіна в Крим та місто Севастополь. Російський президент відвідав півострів 4 серпня 2018 року. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Таким чином, у повідомленні йдеться, що МЗС висловлює протест у зв’язку із черговим неузгодженим з Україною візитом 4 серпня 2018 року Президента Росії Володимира Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України – Автономну Республіку Крим та місто Севастополь.

“Україна вважає цей візит і будь-які так звані поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополь грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, загальновизнаних принципів та норм міжнародного права, зобов’язань за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія”, – йдеться у повідомленні.

Автономна Республіка Крим та місто Севастополь є невід’ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всією міжнародною спільнотою, яка вже неодноразово давала належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадження санкцій проти РФ як держави-окупанта.

Syla.news

Коментувати

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up