"Львівобленерго" впровадив новий спосіб подачі показників

“Львівобленерго” впровадив новий спосіб подачі показників

Для побутових споживачів “Львівобленерго” запрацював новий багатоканальний стаціонарний номер телефону, де можна самостійно подати показник електролічильника в автоматичному режимі.

Про це повідомляє прес-служба “Львівобленерго”.

Відтак показники можна подавати за номером 295-85-13 та слідувати підказкам головного меню. Після звукового сигналу варто ввести десятизначний код з квитанції про оплату, після чого натиснути “1”. Далі користувач має ввести показник лічильника і знову натиснути “1”. Після виконання усіх завдань, програма повідомляє про успішне або неуспішне прийняття показників лічильника.

Сервіс працює для всіх побутових споживачів комунального підприємства “Львівобленерго”.

“З липня цього року змінилася дата подачі показників лічильника. Якщо раніше це було два робочих дні до кінця місяця і три робочих дні наступного місяця, то тепер це п’ять календарних днів наступного місяця. Наприклад, показники за липень слід було подавати з 1 по 5 число включно. Такий порядок визначила Нацкомісія з держрегулювання в сфері енергетики і компослуг. Насправді нічого суттєво не змінилося, просто термін подання показників зсунувся на початок місяця і тепер це календарні дні, а не обов’язково робочі”, – пояснили у прес-службі “Львівобленерго”.  

Розробники нової системи оплати повідомили, якщо у користувача встановлений двох- чи трьохзонний лічильник, йому потрібно скористатись іншими доступними способами подачі показників. Для цього варто надіслати показники лічильника на електронну пошту, смс-повідомленням на короткий номер 5068 або у Центр обслуговування клієнтів.

Syla.news

Коментувати

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up