Українці продовжують встановлювати сонячні панелі

Українці продовжують встановлювати сонячні панелі

Українці встановили вдвічі більше сонячних панелей на свої будинки у ІІ кварталі, ніж у попередньому.

Про це повідомляють в Держенергоефективності.

“Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У II кварталі цього року ще 1107 сімей перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж в I кварталі цього року”, – сказано в повідомленні.

Як зазначається, загалом вже 4660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 90 МВт станом на кінець I півріччя 2018 року. Інвестиції склали близько 88 млн євро.

Лідерами за кількістю встановлених приватних СЕС є Київська, Дніпропетровська та Тернопільська області.

“Високий попит домогосподарств на сонячні панелі стимулює бізнес до встановлення вітчизняних виробничих потужностей у цій сфері. У березні цього року в Енергодарі (Запорізька область) запрацював український завод, що виробляє сонячні панелі для населення і бізнесу”, – зазначили в Держенергоефективності.

В агентстві нагадали, у червні 2015 року “зелений” тариф для приватних СЕС потужністю до 30 кВт був прив’язаний до курсу євро.

Syla.news

Коментувати

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up