Вчені зафіксували рекордний максимум температури океану

Вчені зафіксували рекордний максимум температури океану

Фахівці Каліфорнійського університету в Сан-Дієго виміряли температуру поверхні океану, зібравши зразки з Меморіального пірсу Еллен Браунінг. Спостереження проводилися з 1916 року. Показник виявився найвищим за весь час контролю.

Про це інформує видання NAKED SCIENCE.

Попередній рекорд зареєстрували в 1931 році. Він становив 25,8 градуса Цельсія. Останній показник дорівнює 25,9 градуса Цельсія.

Хоч і різниця між ними незначна, співробітники університету акцентують увагу на інших деталях. Кларисса Андерсон, яка брала участь в роботі, прокоментувала:

Читати також:  МОЗ: хто приїжджатиме до дітей з температурою

«У нас є безліч записів десятилітньої давності. Але те, що відбувається зараз – дійсно дивно. Температура води океану тісно пов’язана з екватором, і зараз ми бачимо, як температура на екваторі стабілізується, але в південній Каліфорнії продовжує зростати».

Працівники університету вважають, що збільшення температури води пов’язане також зі спекотною погодою на суші. Починаючи з липня в Каліфорнії поширюються пожежі, викликані пеклом.

Читати також:  МОЗ: хто приїжджатиме до дітей з температурою

У кінці минулого місяця влада штату закликали людей покинути домівки, щоб уникнути можливого займання.

Нещодавно температура повітря в Європі наблизилася до історичного рекорду.

Цього разу гігантські маси гарячого повітря рушили з африканською боку до Португалії і Іспанії.

Syla.news

Коментувати

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up