Супрун похвалилась кількістю підписаних договорів із медзакладами

Супрун похвалилась кількістю підписаних договорів із медзакладами

Увечері 3 серпня Національна служба здоров’я завершила прийом заяв на підписання договорів від медзакладів, що надають первинну допомогу. А саме – закладів, в які гроші відправляться за пацієнтами вже від жовтня цього року.

“А чим ви займаєтеся у вечір п’ятниці? Ми разом із НСЗУ Національна служба здоров’я України тішимося, що понад 500 українських медзакладів хочуть поліпшити якість послуг для пацієнтів та умови роботи для медиків!” – пише Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України розповідає:

“Коли починалася “перша хвиля” підписання договорів з НСЗУ, заяви подали майже 230 медзакладів. Те, що зараз їхня кількість зросла більш ніж вдвічі показує, як в суспільстві зростає довіра і прагнення до змін”.

З її слів, кожна з заяв, які отримали фахівці Нацслужби, ретельно опрацьована. Переважна більшість із них виявилися без помилок, а це означає, що вони зможуть підписати договори зі службою.

Читати також:  У "Львівобленерго" розповіли, як по-новому юридичні особи платитимуть за світло

Супрун з гордістю повідомляє, що фахівці Служби зараз працюють у посиленому режимі та показують чудову роботу.

“Заяви надійшли з різних областей. Найбільше – від Харківської області, на другому місці – Львівська. Особливо вітаю з третім місцем Сумщину. Минулого разу Сумська область взагалі не долучилася до змін, але зараз показує добрі результати. А ще маємо заяви від багатьох сіл Закарпаття і також від приватних клінік та лікарів-ФОП”, – інформує міністр.

Про остаточний перелік усіх медзакладів “другої хвилі” можна буде дізнатись 15 серпня.

Читати також:  #абивибулиздорові. Уляна Супрун про споживання фруктів

Також у пості Уляна Супрун дала відповідь на питання: “Чому це #перемога?”

Syla.news

Коментувати

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up