Львівський завод оштрафували на 5 млн гривень за невиконання держзамовлення

Львівський завод оштрафували на 5 млн гривень за невиконання держзамовлення

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з львівського державного заводу “ЛОРТА” понад 5 млн гривень штрафу за невиконання держзамовлення.

Про це у середу, 2 серпня,  повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк у Facebook.

“У перший день серпня господарський суд Львівської області частково задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону України та вирішив стягнути з ДП «Львівський державний завод “Лорта”, якщо бути точним, 5 172 186,32 грн”, – йдеться в повідомленні. 

Також він зазначив, що суд постановив стягнути на користь Міністерства оборони України вказану суму штрафу через порушення умов державного контракту від 2014 року в частині своєчасного виконання дослідно-конструкторської роботи.

Олег Сенюк додав, що завод уже не вперше порушив умови контракту з Міноборони. Навесні було зірвано  поставку розвідувального комплексу в зону бойових дій.

“При цьому, реагуючи на виявлені порушення та заявлений військовою прокуратурою позов, оборонне підприємство добровільно повернуло на рахунки МО України понад 2,5 млн. грн. попередньої оплати”, – додав Сенюк. 

Тоді Господарський суд Києва прийняв рішення про зобов’язання Державного підприємства “Львівський державний завод “ЛОРТА”” повернути до держбюджету 10,2 млн гривень через несвоєчасне виготовлення та поставку комплексу “Положення-2” для потреб українських військових.

Syla.news

Коментувати

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up