Контррозвідка США виявила російську шпигунку в американському посольстві, яка працювала там 10 років

Контррозвідка США виявила російську шпигунку в американському посольстві, яка працювала там 10 років

Детективи контррозвідки США виявили, що понад десять років російська шпигунка працювала в американському посольстві в Москві і мала доступ до конфіденційної інформації, в тому числі до графіків роботи президента та віце-президента. 

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на видання The Guardian.

Росіянку найняли представники секретної служби США і, ймовірно, у неї був доступ до інтернету служби та електронної поштової системи.

Жінка роками працювала у Секретній службі, перш ніж потрапити під підозру в 2016 році під час рутинної перевірки безпеки, проведеної двома слідчими з Управління регіональної безпеки Держдепартаменту США.

Агенти встановили, що у неї були регулярні і несанкціоновані зустрічі з членами ФСБ. В Управлінні безпеки США висловили своє занепокоєння ситуацією у січні 2017 року, але Секретна служба так і не запустила повномасштабного розслідування. Замість цього, її без зайвого галасу звільнили минулого літа.

“Секретна служба намагається приховати несанкціонований доступ до системи, звільнивши її. Шкоди вже було завдано, але вище керівництво Секретної служби не проводило жодних внутрішніх розслідувань для оцінки збитків і щоб переконатися, що вона не завербувала інших співробітників”, – повідомляє джерело. 

Відповідаючи на запитання щодо громадянки Росії, Секретна служба спробувала применшити значення її ролі. Але у відомстві не заперечили, що вона була ідентифікована як потенційна шпигунка.

“Секретна служба США визнає, що всі іноземні громадяни, які надають послуги з метою сприяння нашій місії, адміністративні або інші, можуть підпадати під вплив іноземної розвідки”, – йдеться у заяві служби. 

Проте досі незрозуміло, як Секретна служба найняла громадянку Росії та чи проводилась перевірка її особи.

Syla.news

 

Коментувати

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up