Держкомтелерадіо визначив лауреатів премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення провів засідання щодо нагородження переможців премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Цьогоріч на здобуття премії надійшло 25 творчих робіт у 4 номінаціях. Натомість сума винагороди зросла із двох до десяти тис. гривень.

«З 2018 року за ініціативою Держкомтелерадіо сума премії збільшена з 2-х до 10-ти тисяч гривень в кожній з чотирьох номінацій», – сказав Олег Наливайко.

Повідомляється, що найбільша кількість робіт була подана у номінацію «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» – 14. У номінаціях «За кращий твір у телевізійній сфері» – 6, «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» – 4. На здобуття премії у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» надійшла 1 робота.

Кращою публікацію у друкованих ЗМІ визначено роботу письменника-публіциста Сергія Шевченка «Рік жертв Великого терору: вшануймо пам’ять репресованих», оприлюднену 27 травня 2017 року в газеті «Дзеркало тижня».

У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» перемогу здобув  документально-художній фільм «Вогонь самопосвяти», автор якого – режисер, актор, заслужений артист України Петро Авраменко. Фільм присвячений життю і творчості видатного поета, політичного діяча, науковця Олега Ольжича.

Премію у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» присуджено колективу авторів, які представляють Національну академію державного управління при Президентові України та Міжрегіональну Академію управління персоналом, за монографію «Державно-громадянська комунікація: шлях від кризи до взаємодії» (ДП «Видавничий дім «Персонал», Київ, 2017).

У номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» премію вирішили не присуджувати.

Нагадаємо, що премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року, вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня. Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Syla.news

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up