Apple побила рекорд та стала найдорожчою компанією світу

Apple обігнала Amazon та Google, ставши першою американською компанією, вартість якої перевищила один трильйон доларів.

Про це свідчать дані біржі Nasdaq.

“Це було питанням “коли”, а не “чи” Apple сягне вартості 1 трильйон”, – йдеться у повідомленні.

Напередодні акції Apple на тлі звіту компанії про зростання прибутку і виручки в третьому кварталі 2018 року подорожчали більш ніж на 5%. На момент закриття біржі акції американської корпорації продавались на рівні $ 201,5 за папір, капіталізація компанії при цьому склала $ 990,4 млрд.

Акції Apple в ході торгів у четвер досягли позначки $ 207,05.

Зростання відбулося через два дні після того, як Apple оголосила про свої результати за червневий квартал, які виявилися ліпшими, ніж очікувалося.

Компанія вже давно конкурувала з Amazon та Google, щодо того, хто першим досягне рекордної позначки.

На сьогодні ринкова вартість Apple більше, ніж сумарна капіталізація таких гігантів з різних галузей, як Exxon Mobil, Procter&Gamble і AT&T.

Наразі капіталізація Apple становить близько 4% від вартості компаній S&P500, додає Reuters.

Тим часом дохід від послуг Apple, який включає в себе App Store та Apple Music, а також iCloud та Apple Pay, піднявся на 9,55 мільярдів доларів. Він перевищив передбачення аналітиків, що прогнозували  9,2 мільярдів. Apple вважає, що дохід від четвертого кварталу сянгне 60 – 62 млрд, що перевищує, що перевищує прогноз аналітиків – 59,6 млрд.

 Syla.news

258 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up