В Україні зростає кількість дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги

В Україні зростає кількість дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги

У першому півріччі цього року місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги утворено та забезпечено роботу нових 506 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Як повідомляють у прес-службі Міністерства юстиції України, станом на липень поточного року по всій території України функціонує 2964 дистанційних пункти.

Найбільша їх кількість утворена та функціонує у Київській (262), Полтавській (254), Одеській (194), Дніпропетровській (174), Чернівецькій (158), Вінницькій та Херсонській (по 149) областях.

«Вкрай важливо, що на сьогодні вже 701 дистанційний пункт доступу функціонує в органах місцевого самоврядування – сільських, селищних, міських, районних радах. І ця цифра, сподіваюсь, буде зростати, адже зараз стоїть питання про те, що ми повинні посилити правову спроможність громад, а не фокусуватись на допомозі окремим клієнтам», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Він нагадав, що наразі триває робота над створенням майбутніх громадських центрів правосуддя в регіонах.

Згідно з даними управління, уже забезпечено роботу 160 дистанційних пунктів доступу на базі загальних служб підтримки постраждалих осіб. Це зроблено для того, аби допомогти постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Також 99 дистанційних точок доступу функціонує у військових комісаріатах та військових частинах. З них 14 – у територіальних органах Державної міграційної служби, у тому числі пунктах тимчасового розміщення біженців та пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Syla.news

Коментувати

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up