За напад на журналістів директора ЛКП «Збиранка» оштрафували на 119 гривень

За напад на журналістів директора ЛКП «Збиранка» оштрафували на 119 гривень

Сьогодні, 2 серпня, Жовківський районний суд виніс постанову директору ЛКП «Збиранка» Віталію Пугачу,  який наприкінці травня цього року напав на журналістів видання “Львівський портал”. Відповідно до постанови, він повинен сплатити штраф у розмірі 119 гривень. 

Напад Віталія Пугача на журналістів “Львівського порталу”, які 25 травня інспектували грибовицьке сміттєзвалище, кваліфікували як дрібне хуліганство (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення), пише Львівський портал. 

Хоча спочатку жовківські поліцейські відкривали кримінальну справу за ч.1 ст. 171 Кримінального Кодексу України – умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень, – ред.) або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

За напад на журналістів директора ЛКП «Збиранка» оштрафували на 119 гривень

 

Сьогодні під час судового засідання кримінальне провадження закрили через відсутність складу злочину.

«Вина Пугача В. К. полягає у тому, що він вчинив дрібне хуліганство, тобто дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян. Кваліфікація дій Пугача В. К. за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення є правильною», – йдеться у постанові суду.

Під час судового засідання Віталій Пугач своєї вини не визнав, однак заявив, що готовий відшкодувати завдані збитки, пов’язані з пошкодженням редакційної техніки.

Своїм рішенням суддя Жовківського районного суду Руслан Зеліско постановив визнати директора ЛКП «Збиранка» винним у вчиненні адмінправопорушення (дрібне хуліганство) та накласти на нього штраф у розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 119 гривень.

Також Віталій Пугач зобов’язаний відшкодувати шеф-редактору видання Тарасу Кухару вартість пошкодженого штатива для смартфона. Сплатити штраф та відшкодувати вартість техніки посадовець має протягом 15 днів.

Вказане рішення директор ЛКП «Збиранка» може оскаржити протягом наступних десяти днів.

Нагадаємо, 25 травня журналісти “Львівського порталу” перебували на території грибовицького сміттєзвалища, де намагались виявити факти порушень – вивантаження відходів. Під час виконання своїх професійних обов’язків на них напав директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач. Він вирвав у шеф-редактора Тараса Кухара телефон та триногу, і, пошкодивши їх, викинув триногу в рівчак з інфільтратом.

 

Syla.news 

Коментувати

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up