Уряд розглядає можливість створення SOS-станцій на дорогах

Міністерство регіонального розвитку вивчає можливість проектування на українських трасах SOS-станцій — спеціальних засобів екстреного зв’язку при надзвичайній ситуації на дорозі. Передбачається, що з їхньою допомогою можна буде оперативно отримувати технічну та медичну допомогу, а також викликати поліцію. 

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Коли люди в дорозі, можуть трапитися непередбачені надзвичайні ситуації — аварія чи поломка машини. Тому облаштування доріг спеціальними засобами екстреного зв’язку — так званими SOS-станціями – це безпека та зручність виклику необхідної допомоги: поліції, швидкої меддопомоги чи евакуатора», — йдеться у повідомленні.

Він додав, що такі SOS-станції на трасах необхідні для сповіщення про аварію чи поломку на дорозі, а також виклику технічної допомоги, медичної служби чи поліції. Крім того, на станції може знаходитись аптечка екстреного призначення.

Передбачається, що такі станції розташовуватимуться вздовж трас на відстані від 500 м до 2 км. Орієнтовний час очікування приїзду екстреної допомоги може складати до 30 хвилин, технічної допомоги — до 1 години.

Також Мінрегіон працює над розробкою проекту Центрів безпеки в громадах для надання своєчасної допомоги при пожежі чи інших надзвичайних ситуаціях. Вони будуть об’єднувати пожежну допомогу, екстрену медичну допомогу, поліцейський пункт і єдиний диспетчерський пункт для координації дій.

Парцхаладзе зазначив, що саме Центри безпеки можна буде використовувати для надання допомоги на дорозі саме завдяки влаштуванню на трасах таких SOS-станцій.

Нагадаємо, для підвищення безпеки дорожнього руху та зменшення аварійності Мінрегіон ввів нову норму в Державних будівельних нормах щодо можливості звуження ширини смуг руху в містах і селах.

Syla.news

241 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up