Українська кухня, шоу дронів та тест-драйв автомобілів. На Львівщині відбудеться другий агротуристичний фестиваль "ГорбоГори"

Українська кухня, шоу дронів та тест-драйв автомобілів. На Львівщині відбудеться другий агротуристичний фестиваль “ГорбоГори”

25 та 26 серпня на Пустомитівщині, поблизу села Хоросно, відбудеться  II Фестиваль «ГорбоГори». В його програму входять ярмарок регіональної продукції «Добрі традиції Галичини», майстер-класи з приготування страв, зоокуточок та кінні прогулянки, політ на повітряній кулі, шоу дронів, тест-драйв автомобілів, катання на квадроциклах та скеледром. 

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фестивалю.

 

Окрім того, в рамках фестивалю відбудеться велопробіг зі Львова до Хоросно, вело- та пішохідна екскурсія територією агротуристичного кластеру «Горбогори», гастропрезентації та українська дискотека.

«Ми традиційно залишаємо ярмарок регіональної продукції і долучаємо до нього ще виробників з інших областей. Відтак, всі гості фестивалю матимуть можливість придбати смачні агросмаколики починаючи від сиру, копченостей, меду, закінчуючи кавою, морозивом та напоями», – розповіла заступник начальника управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Катерина Олинець.

Організатори пояснюють: у зв’язку із насиченою програмою фестивалю в  цьому році очікують залучити від трьох до п’яти тисяч гостей.

“Адже на вихідні перед фестивалем випадає День Незалежності, в якому беруть участь учасники управління туризму. Вони зацікавлені робити промоції, аби залучити туристичні фірми, які купували б наш гастротур та залучали туристів”, – пояснив Антон Мільчевич, учасник АТО та співорганізатор ГО «Горбогори».

І додає, що головною ідеєю фестивалю є презентація гастротоварів дрібних виробників Львівщини.

“Головна мета таких ярмарок – познайомити дрібного виробника виробника з потенційним покупцем зі Львова”, – зазначив Антон Мільчевич.

Як зазначають у Львівській обласній раді, завдяки побудові об’єктів агротуристичної інфраструктури в районі планується забезпечити робочими місцями не лише жителів Пустомитівщини, а й залучати мешканців сусідніх районів та власників агросадиб.

Наталія Козак, Syla.news

 

Коментувати

351 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up