У Буському районі на Львівщині проводять рейдові перевірки продажу алкоголю та сигарет неповнолітнім

У Буському районі Львівщини працівники соціальних служб, спільно з правоохоронцями, проводять рейди щодо попередження продажу алкоголю і сигарет неповнолітнім.

Про це пише прес-служба Буської РДА.

Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також співробітниками Буського відділення поліції проводяться рейдові перевірки у місцях масового відпочинку молоді.

Їх реалізовують з метою виявлення правопорушень серед дітей, зокрема тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, перебування осіб, які не досягли 16-річного віку в розважальних закладах у понад встановлений чинним законодавством час, а також з метою виявлення фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям.

«Протягом липня рейдовими групами проведено три рейдові перевірки у місцях масового відпочинку молоді міста  Буська та на вулицях міста, у вихідні дні (у вечірній час). Дітей, які б вчиняли правопорушення, а також фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, – не виявлено», – зазначається у повідомленні.

Попереджають, що такі ж профілактичні заходи проводитимуться і надалі.

Syla.news 

280 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up