У 2018 році з роботодавців стягнули 250 млн гривень заборгованості по зарплатах. У ТОП-3 боржників - ФК "Металіст"

У 2018 році з роботодавців стягнули 250 млн гривень заборгованості по зарплатах. У ТОП-3 боржників – ФК “Металіст”

За сім місяців цього року органам виконавчої служби стягнули з роботодавців понад 248,5 млн гривень. Це дозволило погасити заборгованість по заробітній платі понад 19 тис. працівникам.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

«З початку року нам вдалося погасити майже 250 млн грн заборгованості, завдяки чому 19 тисяч працівників нарешті отримали зароблені ними кошти», – зазначила Світлана Глущенко.

Заступник міністра нагадала, що з 2 квітня стартувала кампанія зі стягнення заборгованості по зарплаті. Відомство створило регіональні штаби та мобільні виконавчі групи, оприлюднило антирейтинги підприємств-боржників у всіх регіонах, розроблило технологічну картку для державних виконавців щодо роботи з боржниками, які перебувають у банкрутстві.

За чотири місяці роботи регіональних штабів зі стягнення заборгованості по зарплаті органами державної виконавчої служби стягнуто з недобросовісних роботодавців 153 млн грн на користь 11,2 тис. працівників.

Читати також:  Мін'юст презентував інформаційний відеоролик про оренду землі

Глущенко додала, що з початку дії кампанії деякі підприємства встигли погасити мільйонні борги перед своїми працівниками. Наприклад, ПрАТ «Рівнеазот» погасило заборгованість на 15,9 млн гривень на користь 706 працівників, КП «Підприємство комунальної власності» сплатило 14,6 млн гривень на користь 368 працівників, ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» – 12,6 млн гривень на користь 501 працівника.

«Серед зовсім нещодавніх прикладів успішних кейсів в роботі державної виконавчої служби щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі – сплата підприємством 5,5 млн грн на користь 1 140 працівників у Дніпропетровській області. А в Запоріжжі для ліквідації заборгованості одного з підприємств державною виконавчою службою було передано на реалізацію 14 транспортних засобів цього підприємства і на сьогодні вже реалізовано  3 транспортні засоби на суму понад 353 тис. грн, а кошти, отримані від реалізації майна, направлені на погашення заборгованості із заробітної плати», – зазначила Світлана Глущенко.

Станом на початок серпня до ТОП-3 боржників належать Харківське державне авіаційне виробниче підприємство із сумою заборгованості 74 млн гривень, ПАТ «Футбольний клуб «Металіст» із заборгованістю понад 47 млн гривень та ДП «Суднобудівний завод імені 61 комунара» із заборгованістю 25,1 млн гривень.

Читати також:  Послугою "шлюб за добу" скористалися 38 тисяч пар

Нагадаємо, з неплатників аліментів у 2018 стягнули уже 2 млрд гривень.

Syla.news

Коментувати

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up