Що природно - те не соромно. Супрун про грудне вигодовування

Що природно – те не соромно. Супрун про грудне вигодовування

В рамках Всесвітного тижня грудного вигодовування з 1 по 7 серпня в Україні проходить тиждень підтримки міжнародної ініціативи. З цієї ініціативи виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook нагадала про значення природного годування для дитини та спростувала поширені міфи.

За словами міністра, грудне молоко матері надзвичайно важливе в перші місяці життя малюка. Адже через молоко дитина отримує поживні речовини та вітаміни, а також антитіла – захист від хвороб.

Грудне вигодовування сприяє здоров‘ю й матері: знижує ризик раку молочної залози і яєчників, діабету 2-го типу і післяпологової депресії.

Читати також:  Безпечних сигарет не існує: Уляна Супрун про технологію “нагрівання-не-горіння”

Як запевняє Супрун, за статистикою 97% жінок здатні успішно годувати дітей грудьми. Випадки, коли не можна годувати дитину грудьми – дуже рідкісні. Наприклад, у випадках вживання наркотиків матері чи серйозні інфекційні хвороби. Їх може вказати тільки лікар.

“Існує багато міфів, пов’язаних з грудним вигодовуванням. Як приклад, що це боляче або ж те, що молочна суміш така ж корисна, як материнське молоко.

Проте суміш варто використовувати тільки за наявністю спеціальних показань, які визначає лікар. Не дозволяйте міфам та дезінформації позбавити вашу дитину цінного ресурсу для здорового розвитку”, – завершує Уляна Супрун.

За словами експерта з питань підтримки грудного вигодовування Ольги Шлемкевич, станом на січень цього року у Львівській області статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» (ЛДД) мають 58,73% закладів охорони здоров’я.

“Більше 90% дітей народжуються в пологових стаціонарах, які мають статус ЛДД. За офіційною статистикою близько 62% дітей перебувають на ВГВ до 6 міс.” – пише прес-служба департаменту.

Syla.news

Коментувати

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up