Розробники Facebook та Instagram повідомили про нові функції на своїх платформах

Розробники Facebook та Instagram повідомили про нові функції на своїх платформах

Розробники Facebook оголосили про нові інструменти – панель, яка інформуватиме про активність та новий спосіб обмеження сповіщень, які допоможуть людям керувати своїм часом на Facebook та Instagram. 

Про це повідомили у офіційному блозі Facebook.

“Ми розробили ці інструменти, над якими працювали провідні експерти та організації в області психічного здоров’я, науковці, на своїх та на основі наших досліджень. Ми хочемо, щоб люди, які витрачають кошти на Facebook та Instagram, мали більший контроль над тим часом, який вони витрачають на наші платформи, а також сприяти на покращення стосунків між батьками та підлітками щодо правильних для них моделей”,- йдеться у блозі. 

Щоб отримати доступ до інструментів, потрібно перейти на сторінку налаштувань у будь-якому з цих двох додатків. На Instagram потрібно обрати функцію “Ваша активність”, а на Facebook – “Ваш час на Facebook”. Вгорі буде розташована інформаційна панель, яка буде нагадувати про відведений час для цього додатка на пристрої. Торкнувшись до будь-якої панелі, можна побачити загальний час для одного дня. Також можна налаштувати щоденне нагадування про кількість часу, який ви запланували витратити на цей додаток. Нагадування можна змінити або скасувати у будь-який час.

Крім того, в розділі «налаштуваня», «коли необхідно сконцентруватися», можна буде на час відключити оповіщення.

Також в новому розділі можна налаштувати отримання всіх повідомлень від Facebook або Instagram, обмеживши їх появу в Центрі повідомлень на термін до восьми годин.

“Ми зобов’язані допомогти людям зрозуміти, скільки часу вони витрачають на наші платформи, щоб вони могли краще планувати свій день. У грудні 2017 року ми поділилися думками про те, що команда Facebook вживає заходів, які допомагають людям зв’язатися та налагоджувати відносини у реальному житті”, – повідомляють розробники. 

Нова функція буде доступна 99% відсоткам користувачів протягом найближчих тижнів. 1% користувачів не отримають до неї доступу для порівняння результатів.

Syla.news

 

Коментувати

315 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up