Президент підписав закон про врегулювання правового статусу осіб, зниклих безвісти

Президент підписав закон про врегулювання правового статусу осіб, зниклих безвісти

1 серпня президент Петро Порошенко підписав закон, яким визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти. 

Про це повідомляє прес-служба інтернет-представництва Президента України.

Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, їх облік та розшук, а також надання соціального захисту таким особам та їх родичам.

Закон спрямований на виконання державою міжнародних правових норм, учасницею яких є Україна, щодо захисту осіб, зниклих безвісти, та їхніх родичів.

Також законом передбачається створення Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти – електронна база даних, що міститиме відомості про осіб, зниклих безвісти, інформацію про невпізнані останки, а також про наявність чи відсутність рішення суду про визнання розшукуваних осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими.

Реалізація положень закону дозволить належним чином врегулювати правовий статус осіб, зниклих безвісти, забезпечити належний правовий захист таких осіб та їхніх родичів, а також врегулювати питання їх розшуку у відповідності до стандартів міжнародного права та рекомендацій Ради Європи.

Syla.news

Коментувати

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up