МЗС прокоментувало антиукраїнські висловлювання угорського прем'єра

МЗС прокоментувало антиукраїнські висловлювання угорського прем’єра

Міністерство закордонних справ України викликало Тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа. Українські дипломати висловити угорському колезі протест у зв’язку з низкою недружніх кроків офіційного Будапешта стосовно України. Йдеться про останні заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень Києва.

Повідомляє прес-служба МЗС.

Угорському дипломату також було вручено ноту з вимогою надання офіційних роз’яснень у зв’язку із рішенням уряду Угорщини створити посаду уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області та програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну, оскільки до сфери компетенції уповноваженого віднесено частину суверенної території України.

“Незважаючи на конструктивний підхід української сторони щодо вирішення існуючих проблемних питань, останні дії Угорщини свідчать про вибір конфронтації замість співпраці і пряме втручання у внутрішні справи України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у липні Міністерство закордонних справ України з обуренням сприйняло висловлювання Міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні в інтерв’ю газеті The Washington Pos», в яких ставиться під сумнів суверенітет та територіальна цілісність України.

Коментувати

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up