МАУ скасовує кілька рейсів зі Львова на деякий час

Приватна українська авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України зменшить кількість рейсів зі Львова до Києва та Мадрида у зимовий період. 

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» на зимовий період скоротить низку рейсів з України до Європи. Про це пише прес-служба сайту авіакомпанії.

Зокрема, згідно з розкладом на сайті авіакомпанії, до 16 вересня зі Львова до Мадрида виконуватимуться рейси два рази на тиждень – по середах та неділях, назад – по понеділках та четвергах.

Після 16 вересня лишиться один – у неділю до Мадрида, у понеділок – у зворотньому боці. Виліт зі Львова – о 22:00, з Мадрида – о 2:30.

Окрім того, на один зменшиться кількість вильотів зі Львова до Києва. Проте, рейси до столиці виконуються щодня по кілька разів.

Рішення щодо скорочення частотності частини рейсів продиктоване вираженою сезонністю попиту, який знижується взимку, і тимчасовим скороченням флоту в зв’язку зі зміною покоління Boeing-737 класичної серії на авіалайнери Нового Покоління.

Таким чином, кількість рейсів протягом зимового сезону 2018/19 адаптовано під потенційний попит з урахуванням досвіду кількох попередніх років.

Syla.news 

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up