Львівський оркестр записує відомий британський лейбл

Львівський оркестр записує відомий британський лейбл

Львівський музичний оркестр Ukrainian Festival Orchestra взявся записувати платівки лейблу “Toccata Classics”. Його автор, Мартін Андерсон Юдіт, присвятив диск “Музика для мого кохання” пам’яті своєї померлої дружини.

Про це оркестр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Дружина Мартіна Андерсона Юдіт померла від раку ще 2015 року.

Як повідомляє Zaxid.net, він багатьом знайомим композиторам розповів про свою дружину Юдіт. І попросив їх написати підбадьорливі композиції.

“Я очікував, що більшість із них скажуть мені “ні”. Але майже ніхто не сказав мені “ні”. І проект ставав все більшим і більшим. Я сказав Юдіт, що хочу зробити маленький концерт в її честь 29 грудня”, ‒ додає Мартін.

Та до концерту Юдіт не дожила: померла ще у квітні. Утім проект розвивався і згодом Мартін вирішив створити серію записів на пам’ять померлої дружини “Музика для мого кохання”. Другий і третій диск, за порадою знайомого музиканта, вирішив записати у Львові з Ukrainian Festival Orchestra.

“Власне, він обрав наш оркестр з-поміж багатьох оркестрів світу для того, щоб реалізувати цей проект. Нам дуже приємно, і це насправді дуже велика честь для українського оркестру. Це дуже і дуже інтенсивна робота. Це протягом 11 днів вісім годин щодня. Ми працюємо зараз дуже багато, для того, щоб встигнути записати всі твори”, ‒ пояснює директор Ukrainian Festival Orchestra Тарас Демко.

Ця музика, каже Мартін, справді асоціюється із Юдіт, бо вона, як і його дружина, не сумна.

Ще цього тижня оркестр працюватиме над записом кількох композицій, згодом повернуться до міжнародного проекту в лютому.

Syla.news

 

Коментувати

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up