Huawei зайняла друге місце по продажу смартфонів у світі

Huawei зайняла друге місце по продажу смартфонів у світі

У другому кварталі 2018 року на світовому ринку по продажу смартфонів китайська компанія Huawei стала одним з лідерів, обігнавши американську корпорацію Apple за кількістю проданих смартфонів. 

Про це свідчать дані маркетингового дослідження міжнародної компанії International Data Corporation (IDC), передає НВ. 

Huawei продала 54,2 млн смартфонів, що на 40,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року (38,5 млн). Це становить 15,8% світового ринку проти 11% у другому кварталі минулого року.

Apple вперше посіла третє місце в рейтингу з продажу смартфонів – компанія продала 41,3 млн одиниць. Це на 0,7% більше в порівнянні з продажами минулого року.

Корпорація Samsung посіла перше місце в рейтингу, продавши 71,5 млн смартфонів за цей період. Частка компанії на ринку склала 20,9%.

У цілом, за квітень-червень цього року було продано 342 млн смартфонів. Це на 1,8% менше, ніж в квітні-червні минулого року.

Apple Inc. у третьому фінкварталі наростила чистий прибуток більш ніж на 32%, у тому числі завдяки хорошим результатам у сегменті різних сервісів, у тому числі магазин додатків App Store. Це рекордний чистий прибуток компанії.

Huawei працює в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах світу. У компанії – 16 дослідницьких центрів по всьому світу. На українському ринку Huawei майже 20 років. Постачає обладнання для будівництва мереж стільникового зв’язку різних стандартів для всіх мобільних операторів країни.

Apple – американська корпорація, виробник персональних і планшетних комп’ютерів, аудіоплеєрів, телефонів, програмного забезпечення. Компанія заснована в Каліфорнії Стівом Джобсом, Рональдом Уейном і Стівом Возняком.

Syla.news 

Коментувати

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up