В Києві та Кіровоградській області вимкнули аналогове мовлення 13 телеканалів

В Києві та Кіровоградській області вимкнули аналогове мовлення 13 телеканалів

Київ та Кіровоградська область стали пілотними регіонами, в яких вимкнули аналогове телебачення. Це сталось в ніч із 31 червня на 1 серпня, в ході чого було вимкнено аналогове мовлення 13 телеканалів, зокрема, “1+1”, “Інтер”, ICTV, “Новий канал”, “Україна”, СТБ, ТЕТ, НТН, М1, “5 канал”, К1 та “Прямий”.

Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Петра Семерея.

Повідомляється, що цієї ночі були вимкнені передатчики всіх телеканалів, відносно яких Нацрада з телебачення прийняла рішення про анулювання аналогових ліцензій.

Мова про “1+1”, “Інтер”, ICTV, “Новий канал”, “Україна”, СТБ, ТЕТ, НТН, М1, “5 канал”, К1 і “Прямий”. Ці канали зможуть транслюватись у прямому ефірі, використовуючи свою цифрову ліцензію.

При цьому, доки в Києві та Кіровоградській області продовжують працювати аналогові передатчики громадського телебачення, а також регіональних та місцевих новин, які не мають цифрових ліцензій. Терміни їх відключення Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення поки не називає.

“Остаточне відключення аналогового сигналу повинне відбутись впродож січня-червня 2019 року”, — наголосили в Нацраді.

Нагадаємо, 18 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення схвалила проект Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення, підготовлений робочою групою при Держспецзв’язку. Спочатку вимкнення планувалось 30-го червня 2017, однак 4 липня на своєму засіданні уряд ухвалив постанову «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України», якою було передбачено перенесення вимкнення аналогового телевізійного мовлення з 30 червня 2017 року на 30 червня 2018 року.

Syla.news

Коментувати

318 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up