Український футболіст Андрій Лунін дебютував за “Реал”

У Майамі відбувся матч в рамках Міжнародного кубка чемпіонів між “Реалом” і “Манчестер Юнайтед”, де за мадридську команду вперше зіграв український воротар.

Андрій Лунін дебютував у складі мадридського Реала в матчі Міжнародного кубка чемпіонів проти Манчестер Юнайтед, де його команда поступилася з рахунком 1:2. Український воротар розпочав зустріч на лаві запасних, а в перерві вийшов на поле замість Кіко Касільї. Про це пише Футбол 24.

19-річний голкіпер провів у воротах Реала весь другий тайм і не пропустив. Після першої половини зустрічі “вершкові” програвали і більшість часу діяли в атаці. Луніну майже не доводилося вступати в гру – суперник не завдав жодного удару по його воротах.

Лунін вийшов на другий тайм, змінивши свого колегу по амплуа – Кіко Касілью. Екс-воротар луганської “Зорі” не дав супернику відзначитися, залишивши таким чином ворота в недоторканості.

У звітному матчі за Реал також дебютували новачки Альваро Одріосола та Вінісіус.

Нагадаємо, що Андрій Лунін перейшов у Реал із Зорі влітку цього року. Transfermarkt оцінює трансфер у 8,5 млн євро. Його доля в мадридському клубі на наступний сезон ще не визначена.