У Грузії стартували військові навчання НАТО. Однією із країн-учасниць є Україна

У Грузії стартували військові навчання НАТО. Однією із країн-учасниць є Україна

Сьогодні, 1 серпня, у Грузії стартували військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018. За даними Міністерства оборони Грузії, у навчаннях візьмуть участь близько 1300 військовослужбовців збройних сил Грузії і 500 військовослужбовців інших країн, в тому числі й України. 

Про це повідомляє УНІАН.

За даними Міністерства оборони Грузії, участь в них візьмуть близько трьох тисяч військовослужбовців з 13 країн. Навчання триватимуть до 15 серпня.

В навчаннях Noble Partner 2018 візьмуть участь військові Грузії, США, Великобританії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану і Вірменії. Раніше США перекинули на навчання в Грузію з Європи військову техніку, включаючи бронетранспортери “Страйкер”, бойові машини піхоти “Бредлі” і п’ять танків “Абрамс”. Техніку доставили морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті.

Всього в навчаннях планується задіяти близько 140 одиниць військової техніки.

Грузія прийме багатонаціональні навчання “Noble Partner” вчетверте.

“Це ще раз підтверджує зростаючу підтримку Грузії з боку США та інших країн-членів НАТО і партнерів альянсу”, – заявив глава Міноборони Грузії Леван Ізорія.

Раніше кораблі військово-морських сил України і НАТО провели спільне тренування в Чорному морі.

Syla.news

Коментувати

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up