Наступний iPhone підтримуватиме дві SIM-карти

Наступна, п’ята бета-версія операційної системи iOS 12,підтримуватиме дві SIM-карти.

Про це пише The Verge.

Компонент операційної системи, на який звернули увагу розробники, відповідає за формування діагностичних звітів про сумісні пристрої і, крім інших технічних відомостей, включає в себе згадку про другу SIM-карту. Судячи з усього, додаткова SIM-карта буде фізичною, тобто зможе використовуватися у всіх країнах.

Як правило, дві SIM-карти традиційно підтримують смартфони, розроблені і зібрані в Китаї. Такі пристрої не користуються популярністю в США.

Якщо бета-версія iOS 12 є точною, це буде вже не перший раз, коли Apple розкриває майбутні апаратні або програмні функції в бета-версіях. Прошивка Apple HomePod показала дизайн екрану iPhone X, а бета-версії iOS 11 включали Face ID, Animoji і оновлені AirPods, перш ніж Apple навіть оголосила про них.

Очікується, що Apple проведе щорічну презентацію iPhone у вересні, де, за чутками, покаже три нових моделі. Зокрема, новий iPhone X Plus з 6,5-дюймовим OLED-дисплеєм, поряд з 6,1-дюймовою рідкокристалічною моделлю і оновленням 5,8-дюймового iPhone X. Однак, можливо, презентацію однієї з моделей перенесуть на кілька місяців.

Syla.news 

233 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up