Міністерство освіти: майже 59 тис. вступників отримали рекомендації на бюджетні місця

Міністерство освіти та науки повідомило про розподіл місць державного замовлення, що відбувся сьогодні, 1 серпня. Відповідна інформація вже поступово відображається в електронних кабінетах вступників.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

За даними МОН 58 тисяч 875 вступників отримали рекомендації на бюджет на бакалавра – магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування. Розподіл місць відбувся сьогодні, 1 серпня, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

“Відповідна інформація – хто отримав бюджетні місця – вже вивантажується та поступово відображається в електронних кабінетах вступників. Так, в них навпроти однієї з заяв з’являється статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня. Саме зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня”, – йдеться у повідомленні.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або скористатися алгоритмами верифікації, які викладені в умовах прийому.

До 18 серпня відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця.

За всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є спеціальні умови на участь у конкурсі. Зокрема, першою категорією переведення незалежно від конкурсного бала є діти загиблих захисників України. Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, внутрішньо переміщені особи тощо.

За тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка, право на переведення мають вступники, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця.

Раніше в МОН повідомили, що у вступників, які не отримають рекомендації на бюджет, навпроти всіх заяв в електронних кабінетах залишиться статус «Допущено до конкурсу». Вони автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт.

Syla.news

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up