Футбольних тренерів каратимуть за неналежну поведінку

Футбольних тренерів каратимуть за неналежну поведінку

Футбольна Асоціація оголосила про нові норми дисциплінарної відповідальності тренерів під час матчів сезону 2018/19. Тепер судді мають право карати їх жовтими та червоними картками за неналежну поведінку в технічній зоні.

Про це повідомляє BBC.

“Нововведення не стосується Прем’єр-ліги, в якій тренерів за “безвідповідальні вчинки” будуть попереджати усно з можливістю вилучення на трибуни”, -йдеться у повідомленні.

Цю пілотну схему від Міжнародної ради футболу будуть використовувати в поєдинках Кубка Англії, Кубка Ліги, Чемпіоншипу, Ліги 1, Ліги 2, Національної ліги та Трофею Ліги.

Карати жовтими картками тренерів будуть за такі речі як удар ногою по пляшці з водою, саркастичні аплодисменти на рішення головного арбітра, показ уявних карток. Натомість червону тренер отримає за жорстоке поводження, плювки, перешкоди супернику у відновленні гри тощо.

При цьому, головний тренер буде відповідальний не лише за свою поведінку, але й поведінку членів свого штабу. Таким чином його можуть покарати навіть при належному поводженні в технічній зоні.

Певна кількість жовтих карток впродовж сезону, як і у випадку із гравцями, може призвести до дискваліфікації. Чотири попередження автоматично переростають в одноматчеву дискваліфікацію, вісім – у двоматчеву.

Syla.news

Коментувати

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up