Для отримання візи до Канади українцям доведеться надавати біометричні дані

Для отримання візи до Канади українцям доведеться надавати біометричні дані

Починаючи з 31 липня Канада збирає біометричні дані в тих, хто бажає отримати візу. Це стосується громадян із низки європейських країн, країн Близького Сходу та Африки, у тому числі й українців.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на повідомлення Міністерства імміграції Канади.

Канада з 31 липня почала збирати біометричні дані у всіх прохачів віз із низки європейських країн, в тому числі громадян України.

“Починаючи з 31 липня 2018 року, вам, можливо, доведеться надати відбитки пальців та фото (біометричні дані), коли ви подаєте заявку на візу для відвідування, якщо ви їдете з Європи, Близького Сходу чи Африки”, – йдеться у повідомленні.

 

На сайті також поданий перелік країн, громадянам яких необхідно буде здавати біометрику.

Біометричні дані відтепер вимагатимуть у заявників на туристичні візи, дозволи на роботу, навчання і постійне проживання, або для отримання статусу біженця в Канаді. Біометрику можуть не здавати діти до 14 років та дорослі у віці понад 79 років.

При цьому вона збиратиметься лише раз на 10 років, незалежно від тривалості виданої візи.

Вартість візи для однієї особи становить 85 канадських доларів ($65). Для родин, які подаються на візу одночасно, вартість візи не буде перевищувати 170 канадських доларів ($130).

“Збір біометричних даних дозволяє уряду Канади ефективно керувати ідентифікацією, полегшити обробку заяв і спростити в’їзд для мандрівників, які мають законну особу. Це допомагає запобігти, виявити та припинити в’їзд тих, хто створює ризик для здоров’я та безпеки канадців”, – пояснили у міністерстві.

Повідомляється, що з 31 грудня 2018 року біометричні дані також будуть здавати громадяни країн Азії, Океанії, Північної та Південної Америки.

Syla.news

Коментувати

337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up