ЄС запровадив санкції проти шести осіб, причетних до будівництва Керченського мосту

ЄС запровадив санкції проти шести осіб, причетних до будівництва Керченського мосту

Рада Європейського Союзу запровадила санкції проти шести осіб, причетних до незаконного будівництва мосту через Керченську протоку до анексованого Криму. 

Про це повідомляє Президент України Петро Порошенко у Facebook.

“Вітаю рішення Ради Європейського Союзу про запровадження санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту! У поєднанні з червневим рішенням Ради ЄС продовжити увесь «кримський пакет» санкцій проти Росії до 23 червня 2019 року та історичною «Декларацією Помпео» Кремль отримав жорстку і потужну відповідь на питання приналежності та статусу Криму”, – йдеться у повідомленні. 

Також президент доручив Міністерству збройних сил України посилити роботу над подальшим посиленням жорстокості санкцій проти російського агресора та будь-яких фізичних чи юридичних осіб, які пов’язані зі спробою анексії та тимчасової окупації українського Криму.

Таким чином обмежувальні заходи стосуються замороження активів цих шести компаній в ЄС. Водночас європейські компанії та особи з ЄС не можуть вести справи з цими компаніями та надавати їм будь-які кошти.

Внаслідок зазначеного рішення Ради ЄС загальна кількість компаній, проти яких запроваджені санкції через окупацію Криму, збільшилась до 44. Раніше ЄС запровадив заборону на в’їзд та замороження активів 155 осіб, які причетні до порушення територіальної цілісності України у зв’язку з анексією Криму.

Syla.news

412 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up