Прокуратура повернула з незаконного використання 230 гектарів на Львівщині

У червні цього року Верховний Суд України підтвердив правову позицію органів прокуратури Львівської області. Зокрема, прокуратура зверталась із позовами до органів місцевого самоврядування з вимогою скасувати рішення, на основі яких підприємствам було надано право на використання понад 150 га земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

Йдеться про ділянки, власники яких померли, а спадкоємці, за законом чи заповітом, відсутні чи не прийняли спадщини.

Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Львівської області.

Також прокуратура вимагала звільнення територій, розташованих за межами населеного пункту. Як повідомили в в коментарі Syla.News, йдеться про землі сільськогосподарського призначення, що належать Завидчанській сільській раді Радехівський району.

Крім цього, зазначимо, що вказане рішення Верховного Суду є преюдиційним, а відтак, це дасть змогу прокуратурі скасувати у суді апеляційної інстанції 14 незаконних судових рішень у схожих справах.

З врахуванням правової позиції суду касаційної інстанції, цьогоріч, 19 липня, Львівським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Львівської області.

Так, скасовано рішення Господарського суду Львівської області та визнано підставним та обгрунтованим позов Червоноградської місцевої прокуратури до приватного підприємства і Замочківської сільської ради щодо визнання недійсним рішення про надання на умовах оренди невитребуваних пайових земель, а також звільнення земельної ділянки площею понад 80 га.

Syla.news 

 

203 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up