Президент підписав закон, яким удосконалить систему державної підтримки культури України

Президент Петро Порошенко підписав Закон щодо державної підтримки української культури, прийнятий Верховною Радою 3 липня цього року.

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва Президента України.

Мата закону – удосконалення функціонування системи державної підтримки культури, створення сприятливих умов для реалізації програм державної політики України в культурній сфері.

Документ також уточнює правовий статус Українського культурного фонду, удосконалює процедури, пов’язані з підтримкою проектів цим фондом.

Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду» забезпечує узгодження у законодавчому полі норм державної підтримки у реалізації культурних та мистецьких проектів, а також акцентує увагу на окремих положеннях щодо запроваджених у 2017 році законом «Про Український культурний фонд» нових підходів до фінансування проектів у сферах культури та мистецтв.

Законом вносяться зміни до Законів України «Про культуру», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та «Про Український культурний фонд».

Syla.news

203 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up