На Львівщині продовжують модернізацію лісової промисловості

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства продовжують оновлення техніки та модернізацію деревообробних цехів. 

Про це повідомили в Обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Повідомляється, що за 6 місяців поточного року підприємства управління лісового та мисливського господарства за рахунок власних коштів здійснили інвестицій у розвиток виробництва на суму 28,1 млн.грн, в тому числі. На ці кошти придбали основних засобів на суму 23 млн грн. (з них – техніки та обладнання на суму 18,7 млн грн, зокрема Бродівським ЛГ придбано новий форвардер Амкодор-2662, Сколівським ЛГ та Старосамбірським ЛМГ придбано італійські трактори Ландіні ДТ-110 та австрійські лісовозні причепи RW-12 Бінденбергер з гідроманіпуляторими , Боринським ЛГ – вітчизняний трактор КИЙ-14102 та лісовозний причіп  Веймер RDM-4WD. Лісовозні причепи з гідроманіпуляторами придбані також Буським ЛГ та Славським ЛГ).

Також парк лісовозних автомобілів поповнили Бродівський, Радехівський та Жовківський лісгоспи.

Натомість, деревообробного обладнання закупили на 3 млн грн, та провели модернізацію основних засобів на 2,5 млн грн. Інші інвестиції склали 2,6 млн грн.

Syla.news

205 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up