На Львівщині “Київстар” та поліція разом шукатимуть зниклих дітей

Сьогодні, 31 липня, на Львівщині стартував новий соціальний проект “Пошук дітей”, започаткований Національною поліцією у Львівській області спільно з телеком-оператором «Київстар».

Сервіс працюватиме на базі СМС-повідомлень з використанням технічних можливостей мобільної мережі «Київстар» для оперативного сповіщення громадян про зниклих дітей. Про це йшлося на презентації спільної соціальної ініціативи “Пошук дітей”.

“Мета нашої презентації – ознайомлення громадськості з цією соціальною ініціативою для того, щоб суспільство було обізнаним та знало більше про новий механізм пошуку дітей. Важливо, щоб громадяни знали як працюватиме механізм пошуку дітей і що в таких ситуаціях робити”, —  каже Світлана Добровольська, керівник відділу  зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області.

Повідомлення будуть містити інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку поліції з детальною інформацією та фото. Крім того, будуть контакти для тих громадян, які хочуть долучитися до розшуку дітей. Таке сповіщення отримають абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення в радіусі від 1 до 3 км.
Про те, якою є ситуація зі зникненням дітей на сьогодні розповів в.о.начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції Тарас Сабанюк:
“На жаль, останніми роками кількість дітей, які зникають, зростає – від початку цього року на Львівщині зареєстровано 254 заяви про зникнення дітей, з них 223 ми розшукали протягом доби. Станом на сьогодні усі ці діти розшукані, так само як і в минулому році, проте проблема є дуже гострою».
Наразі до сервісу вже підключені більше восьми мільйонів абонентів. Він працює в Києві, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях України. Тепер і на Львівщині.
Syla.news 
302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up