МОН: вступники на заочну форму навчання зможуть реєструвати електронні кабінети до кінця літа

Для вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на заочну форму навчання реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 18-ї години 31 серпня. Йдеться про тих, хто вступатиме на перший курс після школи, тобто на базі повної загальної середньої освіти.

Повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Через зареєстровані кабінети вступники зможуть подавати заяви до вишів у терміни, що визначені їх Правилами прийому, однак не пізніше 30 листопада 2018 року.

Якщо вступник не встигне зареєструвати електронний кабінет до 31 серпня, то після цього він зможе подати заяву та документи до університету в паперовій формі.

Читати також:  Вступна кампанія-2018 виходить на фінішну пряму. З якими проблемами стикаються вступники

Нагадаємо, що 26 липня завершився черговий етап цьогорічної вступної кампанії – подання заяв вступниками на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти.

Однак за деякими іншими напрямами вступна кампанія ще продовжується. Зокрема, триває вступ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Вони працюватимуть до 28 вересня. Звернувшись до центрів, жителі окупованих територій Криму та Донбасу зможуть вступити до українських вишів без паспорта, атестата та ЗНО.

Читати також:  Лілія Гриневич: як підготувати дитину до нового навчального року

Також ще відбувається прийом заяв на молодшого спеціаліста на базі 11 класів. Для вступників можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня. Однак ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а й на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

У тих закладах, які передбачили відповідну можливість, продовжується вступ на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання.

Syla.news

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up