Кримінальне провадження щодо сплати зайвих 300 тис гривень екс-начальницею управління капітального будівництва ЛОДА закрито

Галицький райсуд Львова звільнив від кримінальної відповідальності екс-начальницю управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Катерину Іванову та комерційного директора Публічного акціонерного товариства «Аеробуд» Олександра Бондарця, яких звинуватили у сплаті підрядникові зайвих 300 тис гривень під час реконструкції перинатального центру у Львові.

Про це йдеться в ухвалі суду, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Відтак, у 2015 році Львівська ОДА підписала договір з ПАТ «Аеробуд» на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру по вулиці Дж. Вашингтона, 6 за 123 млн гривень. Наступного року вони підписали додаткову угоду, відповідно до якої додали робіт ще на 1,6 млн гривень.

Під час судово-будівельної експертизи правоохоронці виявили, що підрядник завищив обсяги виконаних робіт на 299,2 тис. гривень.

Документ щодо прийому будівельних робіт підписала екс-керівник Управління комунального будівництва (УКБ) ЛОДА Катерина Іванова. Таким чином, казначейство зарахувало оплату для «Аеробуду», що спричинило «тяжкі наслідки державним інтересам».

Іванову та Бондарця підозрювали у службовій недбалості за ч. 2 ст. 367 КК України, яка призвела до тяжких наслідків. Під час судового засідання чиновниця та комерційний директор «Аеробуду» Олександр Бондарець визнали себе винними. Зважаючи на те, що обвинувачені вчинили злочин вперше, сприяли його розкриттю та повністю відшкодували завдану ними шкоду, суд звільнив їх від кримінальної відповідальності та закрив кримінальне провадження.

Нагадаємо, що ПАТ «Аеробуд» переміг в тендері на реконструкцію перинатального центру ще 2013 року за 70 млн гривень. Тоді через брак коштів роботи призупинили. Вже 2015 року Львівська ОДА  продовжила співпрацю з «Аеробуд» за 122,7 млн гривень. Однак вже 2017 року замовник розірвав договір з фірмою, оскільки вона порушувала терміни виконання робіт. Відтак реконструкцію перинатального центру завершувала «Будівельна компанія «Прогрестехбуд».

Львівський обласний клінічний перинатальний центр відкрили з другої спроби у червні цього року. Спочатку після його урочистого відкриття 20 квітня президентом Украни центр запрацювати не зміг через ремонтні роботи.

Syla.news

198 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up