Компанія Tesla Ілона Маска почала робити дошки для серфінгу

Компанія Tesla створила лімітовану колекцію дошок для серфінгу спільно з компаніями Matt Mayhem Biolos і Lost Surfboards.

Вартість такої дошки становитиме близько $1500, повідомляє TechCrunch.

“Дошка розроблена студією дизайну Tesla у співпраці з Lost Surfboards і Matt Mayhem Biolos, творцями дошки для серфінгу для учасників чемпіонату світу з серфінгу. Дошка посилена легким вуглецевим волокном Black Dart, натхненна інтер’єрами в наших автомобілях і має тональні логотипи в тонкому контрастному блиску”, – відзначається на сайті Tesla.

У компанії відзначили, що для створення червоно-чорної дошки застосували таке ж покриття, як і в авто Tesla. Відповідно до опису, ці дошки “зручні для транспортування в Tesla моделей S, X і 3”.

При ціні $1500 така дошка знаходиться в верхньому сегменті цін на обладнання для серфінгу. За даними журналістів TechCrunch, дошка від компанії JS або Ripcurl обійдеться в $750 доларів. Більшість дощок, зроблених Lost, коштують приблизно $700-800.

“Але з обмеженим тиражем в 200 штук, ймовірно, вони все одно будуть продаватися. Я відчуваю, що багато з них можуть стати настінними сувенірами, а не засобом підкорення океану, але хто знає”, – зазначає журналіст Грег Кумпарак.

Журналісти додають, що незабаром після появи на сайті магазину, сторінка з дошками на деякий час зникла. Щоправда, незабаром вона з’явилася знову і зараз майже всі дошки вже продані.

Раніше Syla.news писали, що виробництво автомобілів MODEL  з компанії TESLA збільшиться до 5 тис. на тиждень .

Syla.news 

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up